Brand

Victoria Vynn on professionaalne küünetoodete bränd Ameerikast, mis on võitnud küünetehnikute südamed üle 40-s riigis. Victoria Vynn on bränd, mis on mõeldud naistele, kes hindavad ilu ja kvaliteeti.

Victoria Vynni lai tootevalik ning mitmed erinevad tooteliinid on loodud eelkõige professionaalidele salongis kasutamiseks. Tootevalikust leiab iga professionaal endale kõik vajaliku klassikalisest  geellakkimisest kuni geel- ja polüakrüülgeeliga küünte modelleerimiseni koos kõigi vajalike tarvikutega. Sortimendist ei puudu ka käte- ja küüntehooldustooted kõrgkvaliteetseks (Premium) salongiteenuseks, ning hooldustooted kliendile koju kaasamüügiks. Victoria Vynni toodetel on ohutu ja innovatiivne koostis ning Creamy Hybrid sarja geellakkide suurepärase katvuse juba 1 kihiga. Samuti selle, et Mega Base sarja alusgeelidega saab kiirelt ja mugavalt geellaki alla kliendi küüne kuju tasandada, korrigeerida ja pikendada kuni 7mm.

Victoria Vynn’i kõrge kvaliteedi tagab tihe koostöö Instruktorite ja tehase vahel. Victoria Vynn instruktorite programm on kolme aastaga kasvanud kaheksaliikmelisest meeskonnast 70 Instruktoriga võrgustikuks üle Euroopa. Victoria Vynn’i meeskond leiab, et elukestev õpe ja areng tagab edu, seetõttu kuulub brändi kontseptsiooni regulaarselt suuremate ja väiksemate koolituste korraldamine. 100-500 inimesega suurejoonelised koolitusseminarid küünetehnikutele ja -stilistidele on täis rõõmu, võistlusi ja auhindasid ning praktilisi töötube, kus jagatakse igapäevatööks vajalikke nippe. Need üritused pakuvad brändi esindajatele võimaluse suhelda otse salongide ja küüneproffidega saades neilt väärtuslikku tagasisidet.

Tere tulemast maailma, kus toode on STAAR!